Większe Piękne Kobiety - Pewne siebie, oswojone ze swoją kobiecością. Ich uroda odbiera dech w piersi ich mowa ciała zdaje się mówić - Jestem jaka jestem, wyglądam jak wyglądam i KOCHAM to kim jestem!
czwartek, 26 marca 2009
nie-ZWYCZAJNE figurki
Możesz zapytać kim jest „Booty Babe”. Jest to pieszczotliwe określenie na kobietę z krągłościami. Gdzie okolica od pasa w dół jest odbierająca widzowi oddech. Kobieta taka nie jest materiałem na modelkę w tradycyjnym znaczeniu ale kobieta ta czuję się sexy i jej wiara w siebie sprawia że błyszczy ponad wszystkie kobiety. Kobieta ta nie boi się nosić ubrań blisko ciała które eksponują jej wdzięki. Możesz zdobyć jej zdjęcia, możesz zobaczyć ją dumnie chodzącą po centrum handlowym, robiącą zakupy do domu czy w tanecznym klubie. Zazwyczaj jest słodka i seksowna, modna i mądra zarazem a jej mowa ciała mówi do Ciebie – Jestem jaka jestem i kocham być SOBĄ!

Takie słowa (w wolnym tłumaczeniu w skromnej mojej osobie) znajdziemy w historii strony Booty Baby Art. Artysta* (*Spencer Davis) który przedstawia tam swoje prace jest zatem jak się możemy domyślić wielbicielem kobiecych kształtów. Stworzył on niebywałą kolekcję figurek „lalek” które dalece odbiegają od szablonowej Barbie. Wszystkie figurki mają zdecydowanie duży biust, szerokie biodra i pięknie zarysowane pośladki, posiadają nieproporcjonalnie małą talię ale w zasadzie nie jest to wcale przeszkodą bo całe wydają się mocno wyraziste w swoich kształtach. Możemy znaleźć dowolne modele od pielęgniarki, kobiety kota, policjantki, dominy czy komiksowych postaci. Autor niejednokrotnie daje nam również możliwość przebierania naszej „lalki” i wyboru akcesoriów. Jeśli chcemy zakupić lalkę (można nawet do polski z pewnymi trudnościami ale można) możemy w sklepie obejrzeć jej detale 

Teraz dla zachęty zamieszczam parę zdjęć figurek może i wam przypadną do gustu.PielęgniarkaMama kupidyna


Słoneczna dziewczyna

czwartek, 27 marca 2008
wdzięczne figurki
23:06, aniolmroku , RZEŹBA
Link Komentarze (4) »
wtorek, 25 września 2007
BBW: rzeźba
olejne dzieło które mnie niezwykle pobudza... nie znam autora a szkoda, rzeźba (również żałuje ze bokiem a nie na przykład przodem) która przedstawia siedzącą kobietę, piękną i zdecydowanie ponętną.. jakby właśnie wstała z łóżka rano... patrzy na to co przyniesie jej dzień, bez wstydu ale z nutką niepewności.. . jakby czekała z tymi rozłożonymi nogami na kochanka który nie przychodzi... zastygła w tym oczekiwaniu i zaklęta w kamień... cierpliwa, czekająca... pragnąca...jeśli ktoś zna autora tej rzeźby to będę wdzięczna za pomoc i udostęonienie mi tej informacji za pomocą komantarzy... zresztą byłoby mi bardzo miło gdybyście coś komentowali ;) i również polecali tę stronę jeśli uważacie że ta tematyka jest godna polecenia.

00:20, aniolmroku , RZEŹBA
Link Komentarze (2) »
site statistics Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU