Większe Piękne Kobiety - Pewne siebie, oswojone ze swoją kobiecością. Ich uroda odbiera dech w piersi ich mowa ciała zdaje się mówić - Jestem jaka jestem, wyglądam jak wyglądam i KOCHAM to kim jestem!
wtorek, 10 czerwca 2008
wanna

duża kobieta w wannie, to jest problem! Czy wiecie co znaczy wyporność wody? to znaczy ze gdy wskakuje do niej duża kobieta stan wody się podnosi.... cóż za oszczędność!
23:40, aniolmroku , RYSUNEK
Link Komentarze (3) »
huśtawka???
Przechadzając się po MySpace napotkałam ciekawe obrazki którymi postanowiłam się z wami podzielić, ten szczególnie przypadł mi do gustu, jest niesamowity - był w komentarzu dziękującym za odanie ale nie znalazłam wersji bez napisu, uważam że świetny i że taki.. hmmm a Co wy sądzicie?

00:17, aniolmroku , RYSUNEK
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 08 października 2007
Sabat pięknych czarownic
zdjęcia za strony theamericandream na którą zapraszam... swoją drogą ciekawa sprawa, zauwazyłam że jednak polskie panie bbw tyją inaczej niż te amerykańskie, po obejrzeniu miliona zjęć mogę to oficjalnie stwierzić, ale ciekawi mnie którą część ciała kochacie Panowie najbardziej w dużych kobietach? ankieta po boku zapraszam do klikania...


10:15, aniolmroku , RYSUNEK
Link Komentarze (1) »
piątek, 05 października 2007
niebieska królewna

Ku zadowoleniu jednych a ubolewaniu drugich mimo złych komentarzy nie zamierzam odbierać wam szansy popatrzenia sobie na fantastyczne krągłości... dziś obrazek komputerowy Pana YummyPluscious który to rysuje, rzeźbi i tworzy wizerunki kobiet o kształtach wiadomych... niejeden raz jeszcze tutaj zagości tego możecie być pewni ;)

 

Prawda że fantastyczne?
13:13, aniolmroku , RYSUNEK
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2
site statistics Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU