Większe Piękne Kobiety - Pewne siebie, oswojone ze swoją kobiecością. Ich uroda odbiera dech w piersi ich mowa ciała zdaje się mówić - Jestem jaka jestem, wyglądam jak wyglądam i KOCHAM to kim jestem!
Kategorie: Wszystkie | FILM | FOTOGRAFIA | LITERATURA | MALARSTWO | MODELING XXL | RYSUNEK | RZEŹBA
RSS
poniedziałek, 29 października 2007
Kochanie jedyne co Ci mogę zarzucić to nogi na ramiona!
Kobiece nogi... nogi to obiekt męskich westchnień, natomiast ja nie za bardzo wiem jakie te nogi być powinny... jakie uda jakie łydki aby było dobrze... czy może nogi zakończone pośladkami, czy może nogi w szpilkach... w rajstopach, pończochach, podkolanówkach.... nogi większych kobiet są proporcjonalnie większe i z autopsji wiem że najlepiej się prezentują gdy są w górze ;)


17:02, aniolmroku , FOTOGRAFIA
Link Komentarze (3) »
środa, 24 października 2007
mistrz przy sztalugach
Dziś po dłuższej przerwie za którą przepraszam wtawiam dwa obrazy tego samego artysty przez duze A! Pan Rubens, przez wszytskich kojażony jako ikona postaci fat admirer, lubujący się w kobiecych kształtach, uwiczniający ich piękno na niezliczonych obrazach... jednak należałoby się zastanowić czy pan Rubens nie był przypadkiem realistą a nie fanem kobiecych kształtów? może jedynie inspirowały go takie postaci a że wokoło miał tego przykłady (jego żona) to rysował je namiętnie.. ciekawe jak czułby się Pan Rubens widząc współczesne panie sbbw ze stanów zjednoczonych czy byłby równie zachwycony? Ocenę tego pozostawiam wam i zapraszam do oglądania dwóch pięknych obrazów ;)
11:01, aniolmroku , MALARSTWO
Link Komentarze (3) »
sobota, 13 października 2007
dziś politycznie

czyli wpis z serii przedwyborczych ważnych pytań... czyja to babcia

podpowiedź - Konstancja Kaczyńska ;)
20:29, aniolmroku
Link Komentarze (4) »
piątek, 12 października 2007
pełna wdzięku i doskonałości - gruba i tłusta!
Historia zauroczenia przez Fadehat el Dżemal, przytaczana przez Dżoajdiego w XVI-wiecznym "Pachnącym ogrodzie", brzmi tak:

"Byłem zakochany w kobiecie pełnej wdzięku i doskonałości, obdarzonej wykwintną figurą i wszystkimi zaletami [...] Była wyposażona w okazałą tuszę i jej ciało było miękkie jak świeże masło, czyste jak diament i z wszystkich kobiet pożądałem tylko jej. [...] Była gruba i tłusta".10:03, aniolmroku , LITERATURA
Link Komentarze (3) »
site statistics Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU