Większe Piękne Kobiety - Pewne siebie, oswojone ze swoją kobiecością. Ich uroda odbiera dech w piersi ich mowa ciała zdaje się mówić - Jestem jaka jestem, wyglądam jak wyglądam i KOCHAM to kim jestem!
Kategorie: Wszystkie | FILM | FOTOGRAFIA | LITERATURA | MALARSTWO | MODELING XXL | RYSUNEK | RZEŹBA
RSS
środa, 25 marca 2009
piękne czarowniceRzecz na pewno warta uwagi, niestety nie znam autora zdjęć a szkoda, ze względu na nagość w zdjęciach prezentuję je za pomocą pokazu slajdów ;) naprawdę ciekawe I pomysłowe podejście zarazem niektóre ujęcia są śmieszne I przypominają mi nieco sabat czarownic ;) ale z takimi czarownicami to warto nawet do piekła!


Update informacji dzięki uprzejmości i niebywałej wiedzy jednego z naszych czytelników:


Autorem fotografii jest oczywiście Leonard Nimoy, a zdjęcia powstały w ramach projektu "Full Body Project".

Te zdjęcia, jak i kilka innych na stronie artysty: www.leonardnimoyphotography.com/7body.htm 


BBW lover  - dziękuję!Królowa i powroty na bloga
Panie i Panowie,

Postanowiłam nieco bardziej aktywnie tego bloga poprowadzić, może nawet poproszę o pomoc mojego kochanego męża który wie o temacie całkiem więcej niż ja. Tym czasem na początek reaktywacji polecam Panią Queen Latifah – piosenkarka o niewyobrażalnie pięknym głosie i równie niewyobrażalnie pięknej aparycji. Pani która nie wstydzi się tego jak wygląda ba! Nawet podnosi na duchu inne kobiety, twarz jednej z największych firm kosmetycznych USA – COVERGIRL, aktorka, producentka, scenarzystka!

Przydomek  Queen Latifah – oznacza królowa (z angielskiego) wrażliwości i delikatności (z arabskiego) – pięknie powiedziane i piękne zestawione z jej osobą. Zawsze gdy ją widzę, słyszę czy oglądam wywiad muszę powiedzieć, ze wyróżnia się ona ciepłem, miłością i wrażliwością ale również nietuzinkowym poczuciem humoru!
A oto kilka zdjęć Królowej!


z gali Oskarów 2009 gdzie również na koniec wykonała piosenkę!
czyste piękno! zgadzacie się ze mną?
17:58, aniolmroku , FOTOGRAFIA
Link Komentarze (3) »
wtorek, 10 czerwca 2008
wanna

duża kobieta w wannie, to jest problem! Czy wiecie co znaczy wyporność wody? to znaczy ze gdy wskakuje do niej duża kobieta stan wody się podnosi.... cóż za oszczędność!
23:40, aniolmroku , RYSUNEK
Link Komentarze (3) »
huśtawka???
Przechadzając się po MySpace napotkałam ciekawe obrazki którymi postanowiłam się z wami podzielić, ten szczególnie przypadł mi do gustu, jest niesamowity - był w komentarzu dziękującym za odanie ale nie znalazłam wersji bez napisu, uważam że świetny i że taki.. hmmm a Co wy sądzicie?

00:17, aniolmroku , RYSUNEK
Link Komentarze (4) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11
site statistics Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU