Większe Piękne Kobiety - Pewne siebie, oswojone ze swoją kobiecością. Ich uroda odbiera dech w piersi ich mowa ciała zdaje się mówić - Jestem jaka jestem, wyglądam jak wyglądam i KOCHAM to kim jestem!
Kategorie: Wszystkie | FILM | FOTOGRAFIA | LITERATURA | MALARSTWO | MODELING XXL | RYSUNEK | RZEŹBA
RSS
środa, 01 kwietnia 2009
EKO Szaleństwo!
Zazwyczaj tego nie robię, ale tak przy 1 kwietnia zaryzykuję i podziele się z wami jedną z moich pasji globalnie, na wszystkich moich blogach aby świat usłyszał!

EKOLOGIA!

Jest projekt na który czekałam, taki który pomoże nam realizować plany ekologii w naszym otoczeniu bez potrzeby wielkich gestów, wykupywania drzew, przywiazaywania się do nich czy jechania do Rozpudy… projekt który powstał z pasji jednego człowieka który akurat przy okazji jest osobą rozpoznawaną.

Iza Miko, szerszemu gronu znana jako blondyneczka aktoreczka poleczka mieszkająca w USA której się udało coś tam zrobić – zasada polaka numer jeden  - znienawidzić na wstępie. Zasada moja, przyjrzeć się temu co robi bo może się okazać, że robi dobrze.
 Iza miała pomysł aby swoją pasję do Ekologii upowszechnić, chwała jej za to, że wykorzystuje swoje możliwości medialne ku temu! Zareklamuję się pozytywnie, wpisze sobie w CV i dobrze, bo przecież dlaczego nie? Może zmienić coś w naszym żuciu i życiu naszej planety.

Powstała strona projektu EkoMiko.pl
I na nią zapraszam, możecie się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy o waszych odpadach, możecie pośmiać się z pomysłów, obejrzeć filmiki z Izą jeśli was to nakręci na ekoparanoje… ja w każdym razie będę się tam aktywnie udzielać, będę walczyć o zdrową planetę lub zwyczajnie o zdrowe życie dla mnie i mojej rodziny bo wierzę, że warto!

Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU

Crystal Renn
Jest zjawiskowa, jej uroda nie ma sobie równych, doceniają ją na całym świecie wybitni projektanci i nie tylko dlatego, że jest modelką większego formatu ale właśnie dlatego. Kidy zaczynała swoją karierę była postrzegana jako większa dziewczyna która ma potencjał, zawsze jednak projektancki zmuszali ją do pozbycia się wagi na rzecz pokazu czy sesji zdjęciowych. Z początku młoda i niedoświadczona Cristal katowała się dietami, nie jadła a piła jedynie colę light, do czasu! Do czasu kiedy pomimo głodówek przyszła na casting i usłyszała „te biodra – z nimi to my nic nie zrobimy”, szansy na zdjęcia nie dostała ale dostała kopniaka w karierze, postanowiła bowiem, że nie chce być martwą modelką bo to oznaczałoby dla niej schudniecie jeszcze bardziej. Została na stałe modelka plus size, bez kompleksów teraz rozbraja wszystkich swoją osobowością i namiętnością na zdjęciach.

Mieliście już okazję oglądać jej zdjęcia na tym blogu, teraz nieco więcej na zaostrzenie apatytu! Niech żyją krągłości!!!



















Oczywiście specjalnie dla was linki do galerii ;)

Galeria 1, Galeria 2, Galeria 3, Galeria 4
wtorek, 31 marca 2009
Justine Legault
Okrągła dziecięca buzia, wyraziste spojrzenie, posągowa uroda zagwarantowałaby jej miejsce wśród 15 najlepszych modelek nawet gdyby nie była w rozmiarach większych niż przeciętne. A Tak nosząca ubrania z metką 46 Justine Lagault jest jedną z najlepszych i najlepiej zapowiadających się młodych modelek xxl. Kobieta piękna i na pewno wyjątkowa i jestem przekonana, że nie raz jeszcze o niej usłyszymy – oby!

Parę fotek poniżej mam nadzieje, że wyjątkowo przypadną wam do gustu tak jak przypadły mnie. Oczywiście nie zostawiam was bez niczego oto link do galerii modelki na Montrealskiej stronie jej agencji – jest na co popatrzeć ;)















poniedziałek, 30 marca 2009
Johanna Dray
Modelka niegdyś niewielkich kształtów, jedna z modelek Johna Galliano, fotografowana przez najlepszych fotografów mody aktualnie modelka plus size i jest z tego zadowolona!  Jako jedna z nielicznych gwiazd dużego formatu w świecie mody miała okazję zaistnieć we Francuskim wydaniu Vogua już jako duża kobietka! GRATULACJE!
Jej uroda jest zdecydowanie ogłupiająca, zdjęcia nawiązują do klimatu lat 50 co osobiście mi przypada do gustu…













A jak wam się podoba?

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11
site statistics Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU