Większe Piękne Kobiety - Pewne siebie, oswojone ze swoją kobiecością. Ich uroda odbiera dech w piersi ich mowa ciała zdaje się mówić - Jestem jaka jestem, wyglądam jak wyglądam i KOCHAM to kim jestem!
Blog > Komentarze do wpisu
EKO Szaleństwo!
Zazwyczaj tego nie robię, ale tak przy 1 kwietnia zaryzykuję i podziele się z wami jedną z moich pasji globalnie, na wszystkich moich blogach aby świat usłyszał!

EKOLOGIA!

Jest projekt na który czekałam, taki który pomoże nam realizować plany ekologii w naszym otoczeniu bez potrzeby wielkich gestów, wykupywania drzew, przywiazaywania się do nich czy jechania do Rozpudy… projekt który powstał z pasji jednego człowieka który akurat przy okazji jest osobą rozpoznawaną.

Iza Miko, szerszemu gronu znana jako blondyneczka aktoreczka poleczka mieszkająca w USA której się udało coś tam zrobić – zasada polaka numer jeden  - znienawidzić na wstępie. Zasada moja, przyjrzeć się temu co robi bo może się okazać, że robi dobrze.
 Iza miała pomysł aby swoją pasję do Ekologii upowszechnić, chwała jej za to, że wykorzystuje swoje możliwości medialne ku temu! Zareklamuję się pozytywnie, wpisze sobie w CV i dobrze, bo przecież dlaczego nie? Może zmienić coś w naszym żuciu i życiu naszej planety.

Powstała strona projektu EkoMiko.pl
I na nią zapraszam, możecie się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy o waszych odpadach, możecie pośmiać się z pomysłów, obejrzeć filmiki z Izą jeśli was to nakręci na ekoparanoje… ja w każdym razie będę się tam aktywnie udzielać, będę walczyć o zdrową planetę lub zwyczajnie o zdrowe życie dla mnie i mojej rodziny bo wierzę, że warto!

Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU

środa, 01 kwietnia 2009, anamis

Polecane wpisy

  • Justine Legault

    Okrągła dziecięca buzia, wyraziste spojrzenie, posągowa uroda zagwarantowałaby jej miejsce wśród 15 najlepszych modelek nawet gdyby nie była w rozmiarach większ

  • Johanna Dray

    Modelka niegdyś niewielkich kształtów, jedna z modelek Johna Galliano, fotografowana przez najlepszych fotografów mody aktualnie modelka plus size i jest z tego

  • Fluvia Lacerda

    Ta zmysłowa Brazylijska modelka ma twarz która przyciąga wzrok w mgnieniu oka. Jej historia zdobycia pozycji jednej z lepiej opłacanych modelek Plus-size jest j

Komentarze
Gość: moda, *.197.90.190.edial.pl
2010/08/20 19:39:56
Bardzo fajny blog zapraszam do nas Uroda
site statistics Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU