Większe Piękne Kobiety - Pewne siebie, oswojone ze swoją kobiecością. Ich uroda odbiera dech w piersi ich mowa ciała zdaje się mówić - Jestem jaka jestem, wyglądam jak wyglądam i KOCHAM to kim jestem!
Blog > Komentarze do wpisu
Królowa i powroty na bloga
Panie i Panowie,

Postanowiłam nieco bardziej aktywnie tego bloga poprowadzić, może nawet poproszę o pomoc mojego kochanego męża który wie o temacie całkiem więcej niż ja. Tym czasem na początek reaktywacji polecam Panią Queen Latifah – piosenkarka o niewyobrażalnie pięknym głosie i równie niewyobrażalnie pięknej aparycji. Pani która nie wstydzi się tego jak wygląda ba! Nawet podnosi na duchu inne kobiety, twarz jednej z największych firm kosmetycznych USA – COVERGIRL, aktorka, producentka, scenarzystka!

Przydomek  Queen Latifah – oznacza królowa (z angielskiego) wrażliwości i delikatności (z arabskiego) – pięknie powiedziane i piękne zestawione z jej osobą. Zawsze gdy ją widzę, słyszę czy oglądam wywiad muszę powiedzieć, ze wyróżnia się ona ciepłem, miłością i wrażliwością ale również nietuzinkowym poczuciem humoru!
A oto kilka zdjęć Królowej!


z gali Oskarów 2009 gdzie również na koniec wykonała piosenkę!
czyste piękno! zgadzacie się ze mną?
środa, 25 marca 2009, aniolmroku

Polecane wpisy

  • taniec z boginią

    Zaniedbałamnieco duże kobietki ale SA ku temu powody i spokojnie i one doczekają sięsowitych zmian, tym czasem zamieszczam dla was tancerkę popularnego piosenka

  • piękna czarnulka

    No cóż, nie jest to może moja fascyncja czarno skórymi modelkami ale trzeba im przyznać że raz są chętne aby pozować a dwa mają co pokazać ;)

  • egzotyczne piękno

    Jak wiemy najpiękniejszymi ciałami zawsze mogły pochwalić się posiadaczki ciemnego koloru skóry... dziś Piękna Brandy która mnie czymś urzekła nie mogę określić

Komentarze
Gość: BBW lover, *.sm-rozstaje.pl
2009/03/25 18:12:53
Dzięki Ci Pani za ten powrót! Znalazłem bloga przypadkiem googlując sobie niewinnie (?) za Janem Saudkiem i ze łzami w oczach zobaczyłem ostatni wpis gdzieś tam z otchłani 2008 roku. Przebudzenie jednak było radosne :-)
Teraz szybko zabieram się za czytanie wszystkich zaległych wpisów i radosnym pa, pa, żegnam...
-
2009/03/25 21:30:39
wlazłam od Koridiany:)
a Queen jest boska i tyle!
i świetna w kolekcjonerze kości.

-
2009/03/25 21:53:23
Tak, królowa jest piękna. Sądzę zę wiele duzych kobiet wyglądałoby równie pięknie gdyby: miały wiarę w siebie oraz miały w co się ubrać, w coś co nie przypomina worka na ziemniaki i to jeszcze przyciasnego.
site statistics Ekomiko - Bądź EKO - Dołącz do EKOGANGU